vidaXL Jídelní stůl 160 x 80 x 76 cm masivní akáciové dřevo [286477]

SKU
525704
8840 Kč 7306 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Jídelní stůl s industriálním a rustikálním stylem a krásně vynikne v každé kuchyni či jídelně. Tento jídelní stůl je vyrobený z masivní akácie, tropického tvrdého dřeva, které je oceňované pro svou pevnost a bohatou kresbu.

Tento jídelní stůl s industriálním a rustikálním stylem a krásně vynikne v každé kuchyni či jídelně.

Tento jídelní stůl je vyrobený z masivní akácie, tropického tvrdého dřeva, které je oceňované pro svou pevnost a bohatou kresbu. Živý tvar a okraje stolní desky jsou záměrně opracované tak, aby do vašeho interiéru přinesly původní charakter a přirozený dojem stromu. Každý krok procesu se provádí s největší péčí, ať už jde o leštění, natírání nebo lakování. Ocelové nohy doplňují industriální vzhled a přispívají k robustní konstrukci. Sestavení jídelního stolu je jednoduché.

Důležité upozornění

Barvy a hrany se mohou lišit kus od kusu, takže je každý z našich jídelních stolů zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva nohy: stříbrná
Materiál: masivní akáciové dřevo, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 160 x 80 x 76 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883802855
Produktové číslo výrobce286477

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz