vidaXL Klubové křeslo hnědé pravá kůže a plátno [320780]

SKU
526484
5130 Kč 4240 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Luxusní klubové křeslo se stylovým designem bude vynikat v kterékoliv místnosti. Vytvoří dokonalé místo k sezení pro vaši rodinu, kde si můžete povídat, číst, sledovat televizi nebo relaxovat. Křeslo je čalouněné měkkou pravou kozí kůží. Pro větší pohodlí je také silně polstrované.

Toto luxusní klubové křeslo se stylovým designem bude vynikat v kterékoliv místnosti.

Vytvoří dokonalé místo k sezení pro vaši rodinu, kde si můžete povídat, číst, sledovat televizi nebo relaxovat. Křeslo je čalouněné měkkou pravou kozí kůží. Pro větší pohodlí je také silně polstrované. Nohy jsou velice robustní a mají dlouhou životnost. Elegantní křivky křesla zkrášlí jakýkoli interiér svým luxusním šarmem a vytříbeností. Ať už si chcete číst, povídat si, sledovat televizi nebo poslouchat hudbu, do tohoto křesla se můžete pohodlně usadit a relaxovat.

Vlastnosti

Barva: hnědá
Materiál: pravá kozí kůže s hnědým povrchem, plátno s hnědým povrchem
Rozměry: 70 x 54 x 73 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286178928
Produktové číslo výrobce320780

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz