vidaXL Knihovna s 5 policemi šedá 40 x 30 x 175 cm dřevotříska [3081970]

SKU
543415
1970 Kč 1628 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Knihovna se perfektně začlení do současného zařízení vaší domácnosti a oživí ho svým moderním a industriálním šarmem. Tato knihovna je vyrobená z kvalitního kompozitního dřeva a kovového rámu, takže je pevná, odolná a vydrží vám sloužit dlouhá léta.

Tato knihovna se perfektně začlení do současného zařízení vaší domácnosti a oživí ho svým moderním a industriálním šarmem.

Tato knihovna je vyrobená z kvalitního kompozitního dřeva a kovového rámu, takže je pevná, odolná a vydrží vám sloužit dlouhá léta. Najdete v ní 5 polic, které vám nabídnou spoustu prostoru k uložení knih, časopisů a různých dekorací. K čištění regálu vám postačí navlhčený hadřík. Součástí dodávky jsou dvě skříně různých výšek, které můžete zkombinovat dohromady a získat tak jednu vyšší skříň.

Upozornění

Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek upevněn ke stěně upevňovacím zařízením (není součástí dodávky).

Balení obsahuje

1x vysoká knihovna
1x nízká knihovna

Vlastnosti

Barva: šedá
Materiál: kompozitní dřevo, kov
Rozměry (vysoký kus): 40 x 30 x 105 cm (Š x H x V)
Rozměry (nízký kus): 40 x 30 x 70 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Upozornění: Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek upevněn ke stěně upevňovacím zařízením (není součástí dodávky).

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286649268
Produktové číslo výrobce3081970

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz