vidaXL Knihovna se 2 dvířky 70 x 30 x 180 cm masivní dubové dřevo [289179]

SKU
526418
7520 Kč 6215 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Přidejte do svého bydlení pohodlný a praktický úložný prostor a spoustu stylového šarmu s naší knihovnou inspirovanou vintage stylem. Tato kniha je zručně zhotovená z masivního dubového dřeva a MDF, a proto má dlouhou životnost a je funkční.

Přidejte do svého bydlení pohodlný a praktický úložný prostor a spoustu stylového šarmu s naší knihovnou inspirovanou vintage stylem.

Tato kniha je zručně zhotovená z masivního dubového dřeva a MDF, a proto má dlouhou životnost a je funkční. V knihovně jsou tři otevřené police, které jsou ideální pro ukládání a vystavování různých předmětů, jako je vaše sbírka románů, dekorativních rostlin, pořadačů s dokumenty nebo zarámovaných fotografií vaší rodiny. Je také vybavená skrytým úložným prostorem v přihrádce s dvojitými dvířky, kde si můžete zorganizovat pracovní složky, časopisy a vše, co chcete mít po ruce, ale ne na očích.

VAROVÁNÍ

Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství

Vlastnosti

Materiál: masivní dubové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, MDF
Rozměry: 70 x 30 x 180 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286006818
Produktové číslo výrobce289179

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz