vidaXL Komoda se zásuvkami 60 x 30 x 75 cm masivní mangovníkové dřevo [247581]

SKU
526095
5205 Kč 4302 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vkusná komoda se zásuvkami vyzařuje působivé vintage kouzlo a okamžitě k sobě ve vašem bydlení přitáhne pozornost. Retro skříň se zásuvkami je vyrobená z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou.

Tato vkusná komoda se zásuvkami vyzařuje působivé vintage kouzlo a okamžitě k sobě ve vašem bydlení přitáhne pozornost.

Retro skříň se zásuvkami je vyrobená z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo je nejen schopné unést značnou váhu, ale výborně také odolává opotřebení a působení času. Skříňka s překrásným designem je proto nesmírně stabilní, má dlouhou životnost a zaujme na první pohled. Železný rám s práškovým nástřikem podtrhuje její industriální vzezření. Řemeslné zpracování a elegantní kresba dřeva navíc činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Komoda disponuje 3 zásuvkami, které vám poskytnou spoustu místa, kam si můžete schovávat své oblečení, knížky a všemožné další věci.

Důležité upozornění

Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, a proto je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo a železo s práškovým nástřikem
Rozměry: 60 x 30 x 75 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný a lakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883570792
Produktové číslo výrobce247581

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz