vidaXL Komoda se zásuvkami 60 x 30 x 75 cm masivní recyklované dřevo [247575]

SKU
524779
5740 Kč 4744 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěná komoda se zásuvkami vyzařuje rustikální kouzlo a okamžitě se ve vašem interiéru stane středem pozornosti. Vintage komoda se zásuvkami je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Tato dřevěná komoda se zásuvkami vyzařuje rustikální kouzlo a okamžitě se ve vašem interiéru stane středem pozornosti.

Vintage komoda se zásuvkami je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Sestává tedy z různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Tato retro skříňka je tudíž stabilní, odolná a zajímavá na pohled. Zručné řemeslné zpracování a působivá kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Komoda disponuje 3 zásuvkami, jež vám poskytnou spoustu místa k uložení vašeho oblečení, knížek a všelijakých dalších věcí.

Důležité upozornění

Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 60 x 30 x 75 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883570730
Produktové číslo výrobce247575

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz