vidaXL Konferenční stolek 110 x 60 x 45 cm masivní mangovníkové dřevo [247818]

SKU
524792
4520 Kč 3736 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Minimalistický design konferenčního stolku, inspirovaný industriálním designem, je perfektní doplněk do vašeho obývacího pokoje, který zkrášlí svou nezaměnitelnou zemitostí a robustností.

Minimalistický design konferenčního stolku, inspirovaný industriálním designem, je perfektní doplněk do vašeho obývacího pokoje, který zkrášlí svou nezaměnitelnou zemitostí a robustností.

Horní deska konferenčního stolku je zhotovena z masivního mangovníkového dřeva, které je nejen pevné a odolné, ale zároveň také krásně vypadá. Nohy jsou vyrobeny z železa, ošetřeného práškovým lakem, a přispívají ke stabilitě stolku a zároveň zdůrazňují jeho industriální styl. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva dává každému kusu nábytku jedinečný charakter, kterým se lehce odlišuje od všech ostatních. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění nebo lakování. Tento odkládací stolek je zajímavý také poličkou pod stolní deskou, kde najdete další úložný prostor. Sestavení tohoto stolku k pohovce je snadné.

Důležité upozornění

Barva a kresba dřeva se může lišit kus od kusu, což činí každý z našich konferenčních stolků zcela jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: stolní deska z masivního mangovníkového dřeva a železné nohy s práškovým nástřikem
Rozměry: 110 x 60 x 45 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883550008
Produktové číslo výrobce247818

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz