vidaXL Konferenční stolek 38 x 45 cm masivní recyklované dřevo [247657]

SKU
526803
3320 Kč 2744 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Působivý dřevěný konferenční stolek vyzařuje nevyumělkovaný šarm, a stane se tak ve vašem obývacím pokoji či ložnici poutavým doplňkem. Můžete ho rovněž použít jako odkládací stolek nebo stolek k pohovce.

Tento působivý dřevěný konferenční stolek vyzařuje nevyumělkovaný šarm, a stane se tak ve vašem obývacím pokoji či ložnici poutavým doplňkem.

Můžete ho rovněž použít jako odkládací stolek nebo stolek k pohovce. Stolek je zhotovený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy obsahovat celou řadu různých typů dřeva, jako je borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Překrásná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Konferenční stolek je celý ručně vyrobený a každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Nádherná železná stolní deska s práškovým nástřikem se snadno čistí a železný kruh ve spodní části stolku zastává jak zesilovací, tak dekorativní funkci.

Důležité upozornění

Barva se liší kus od kusu, což činí každý konferenční stolek jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo a železo s práškovým nástřikem
Rozměry: 38 x 45 cm (průměr x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883571249
Produktové číslo výrobce247657