vidaXL Konferenční stolek 40 x 40 cm masivní teakové dřevo [281653]

SKU
527489
3195 Kč 2640 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Unikátní konferenční stolek, vyrobený z masivního teakového dřeva, vyzařuje rustikální kouzlo, kterým zaujme na první pohled. Jeho kulatá stolní deska je stabilní a bezpečná. Můžete si na ni pokládat své nápoje, vázy, mísy s ovocem nebo dekorace.

Tento unikátní konferenční stolek, vyrobený z masivního teakového dřeva, vyzařuje rustikální kouzlo, kterým zaujme na první pohled.

Jeho kulatá stolní deska je stabilní a bezpečná. Můžete si na ni pokládat své nápoje, vázy, mísy s ovocem nebo dekorace. Noha stolu je zhotovená z pravého kořene teakového stromu, jedná se tedy jednoznačně o výrazný dekorativní prvek pro vaše bydlení. Konferenční stolek uplatníte také jako odkládací stolek. Stolní deska je ručně vyrobená a zručné řemeslné zpracování zdůrazňuje luxusní vzhled stolku. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a do hladka obroušené. Teakové dřevo je proslulé svou výjimečnou pevností a klimatickou odolností. Jedná se tedy o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Sestavení je velice snadné.

Důležitá poznámka

Jelikož dřevo je přírodní produkt, barvy a struktura se liší kus od kusu, takže všechny naše konferenční stolky jsou jedinečné a odlišné jeden od druhého; výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: přírodní odstín dřeva
Materiál: masivní teakové dřevo
Rozměry: 40 x 40 cm (průměr x V)
Síla stolní desky: 3 cm

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883581545
Produktové číslo výrobce281653