vidaXL Konferenční stolek 40 x 45 cm masivní teak a polyresin [281652]

SKU
526898
2165 Kč 1789 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Jedinečný konferenční stolek, vyrobený z masivního teakového a mangovníkového dřeva a zdobený průhledným polyresinem, vyzařuje rustikální kouzlo, kterým zaujme na první pohled. Jeho kulatá deska vám poskytne stabilní a pevnou plochu, kam si můžete pokládat své nápoje, vázy, mísy s ovocem a různé dekorace.

Tento jedinečný konferenční stolek, vyrobený z masivního teakového a mangovníkového dřeva a zdobený průhledným polyresinem, vyzařuje rustikální kouzlo, kterým zaujme na první pohled.

Jeho kulatá deska vám poskytne stabilní a pevnou plochu, kam si můžete pokládat své nápoje, vázy, mísy s ovocem a různé dekorace. Konferenční stolek lze taktéž použít jako odkládací stolek. Stolní deska je ručně vyrobená a zručné řemeslné zpracování zdůrazňuje luxusní vzhled stolku. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a do hladka obroušené. Teakové dřevo je proslulé svou výjimečnou pevností a klimatickou odolností. Jedná se tedy o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Základnu stolku tvoří odolné mangovníkové dřevo s černým nátěrem. Sestavení je velice snadné.

Důležitá poznámka

Jelikož dřevo je přírodní produkt, barvy a struktura se liší kus od kusu, takže všechny naše konferenční stolky jsou jedinečné a odlišné jeden od druhého; výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: vícebarevná
Materiál stolní desky: masivní teakové dřevo s čirým lakovaným povrchem + průhledný polyresin s drceným sklem
Materiál podstavce: mangovníkové dřevo s černým lakem
Rozměry: 40 x 45 cm (průměr x V)
Tloušťka stolní desky: 4 cm

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883581538
Produktové číslo výrobce281652