vidaXL Konferenční stolek 70 x 45 cm masivní teak a polyresin [281651]

SKU
526240
2305 Kč 1905 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Jedinečný konferenční stolek je vyroben z masivního teakového dřeva se zdobením z průhledného polyresinu. Vyzařuje rustikální kouzlo a zaručeně zaujme na první pohled.

Tento jedinečný konferenční stolek je vyroben z masivního teakového dřeva se zdobením z průhledného polyresinu.

Vyzařuje rustikální kouzlo a zaručeně zaujme na první pohled. Jeho nevšední stolní deska nabízí stabilní a pevnou plochu, kam si můžete odkládat své nápoje a vystavovat vázy, mísy s ovocem či různé ornamenty. Stolní deska je zhotovená z pravého kořene teakového stromu, jedná se tedy o výrazný dekorativní prvek pro vaše bydlení. Stolní deska je ručně vyrobená a zručné řemeslné zpracování zdůrazňuje luxusní vzhled stolku. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a do hladka obroušené. Teakové dřevo je proslulé svou výjimečnou pevností a klimatickou odolností. Jedná se tedy o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Základnu stolku tvoří odolná ocel s černým nátěrem. Sestavení je velice snadné.

Důležitá poznámka

Jelikož dřevo je přírodní produkt, barvy, tvary a struktura se liší kus od kusu, takže je každý z našich konferenčních stolků jedinečný a odlišný od všech ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: vícebarevná
Materiál stolní desky: masivní teakové dřevo s čirým lakovaným povrchem + průhledný polyresin s drceným sklem
Materiál základny: ocel s černým nátěrem
Rozměry: (60–70) x 45 cm (průměr x V)
Tloušťka stolní desky: 4 cm

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883581521
Produktové číslo výrobce281651