vidaXL Konferenční stolek 70 x 70 x 32 cm masivní akáciové dřevo [247684]

SKU
524784
3730 Kč 3083 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenční stolek vyzařuje rustikální kouzlo. Jistě se stane poutavým doplňkem vašeho interiéru. Stolek ke gauči je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které leštěním a nalakováním získalo nádherný povrch, čemuž vděčí za svůj rafinovaný vzhled.

Tento konferenční stolek vyzařuje rustikální kouzlo.

Jistě se stane poutavým doplňkem vašeho interiéru. Stolek ke gauči je vyrobený z masivního akáciového dřeva, které leštěním a nalakováním získalo nádherný povrch, čemuž vděčí za svůj rafinovaný vzhled. Vzhledem k řemeslnému zpracování a elegantní struktuře dřeva je každý kus nábytku jedinečný a mírně odlišný od ostatních. Tento odkládací stolek má 1 přihrádku a poskytuje velkorysý prostor pro uložení vašich multimediálních zařízení, knih a různých dalších předmětů. Dřevěný konferenční stolek je vybaven 4 kolečky a snadno se přemisťuje.

Důležité upozornění

Kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo, masivní kaučukovníkové dřevo, železo
Rozměry: 70 x 70 x 32 cm (D x Š x V)
Povrch: leštěný a lakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883551593
Produktové číslo výrobce247684

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz