vidaXL Konferenční stolek s kolečky 110 x 60 x 26 cm masivní mangovník [246696]

SKU
524755
3570 Kč 2950 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenční stolek je nadčasovým doplňkem do každé domácnosti. Stolek je zhotovený s bytelným ocelovým rámem a z masivního mangovníkového dřeva, je tudíž velmi odolný a dlouho vydrží.

Náš konferenční stolek je nadčasovým doplňkem do každé domácnosti.

Stolek je zhotovený s bytelným ocelovým rámem a z masivního mangovníkového dřeva, je tudíž velmi odolný a dlouho vydrží. Stolní deska vám poskytne pevnou a stabilní plochu, na niž si můžete odkládat své nápoje nebo si na ni vystavit vázy, mísy s ovocem či jiné ozdoby. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Stolek je vybaven kolečky, jež usnadňují jeho přesouvání a zároveň podtrhují jeho industriální styl. Sestavení konferenčního stolku je jednoduché.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo + ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 100 x 60 x 26 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475620341
Produktové číslo výrobce246696

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz