vidaXL Konferenční stolek s policí 100 x 60 x 35 cm recyklovaný masiv [247324]

SKU
539128
4150 Kč 3430 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný konferenční stolek vyzařuje půvabné vintage kouzlo a je skvělým doplňkem do vaší domácnosti. Stolek je zhotovený z masivního recyklovaného dřeva a oceli s práškovým nástřikem, je tudíž velice odolný a trvanlivý.

Tento dřevěný konferenční stolek vyzařuje půvabné vintage kouzlo a je skvělým doplňkem do vaší domácnosti.

Stolek je zhotovený z masivního recyklovaného dřeva a oceli s práškovým nástřikem, je tudíž velice odolný a trvanlivý. Recyklované dřevo pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici, a může tedy obsahovat celou řadu různých typů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastnosti všech těchto rozličných druhů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Zručné zpracování a esteticky působivá kresba dřeva činí každý z našich stolků k pohovce zcela jedinečným a lehce odlišným od všech ostatních. Pod stolní deskou se nachází polička, kam si můžete dávat knížky, šálky a další potřeby. Sestavení je jednoduché.

Důležité upozornění

Kresba a odstín dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich konferenčních stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo a ocelový rám s práškovým nástřikem
Rozměry: 100 x 60 x 35 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475741367
Produktové číslo výrobce247324