vidaXL Konferenční stolek teak a sklo 50 x 40 cm [245069]

SKU
524705
3470 Kč 2868 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenční stolek disponuje masivní základnou z teaku, která krásně ozvláštní vaši domácnost. Deska stolku je vyrobená z tvrzeného skla. Bez obav si na ni můžete odkládat nápoje nebo vystavovat vázy, mísy s ovocem a jiné dekorace. Stolek lze také použít jako odkládací stolek.

Tento konferenční stolek disponuje masivní základnou z teaku, která krásně ozvláštní vaši domácnost.

Deska stolku je vyrobená z tvrzeného skla. Bez obav si na ni můžete odkládat nápoje nebo vystavovat vázy, mísy s ovocem a jiné dekorace. Stolek lze také použít jako odkládací stolek. Jeho stabilní odolná základna ve stylu kmene stromu je z vysoce kvalitního teaku. Sestavení je snadné.

Důležitá poznámka

Jelikož dřevo je přírodní produkt, odstín, struktura dřeva a tvar se liší kus od kusu, takže všechny naše konferenční stolky jsou jedinečné a odlišná jeden od druhého; výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: hnědá
Materiál: teaková základna + deska ze skla
Rozměry: 50 x 40 cm (průměr x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475568322
Produktové číslo výrobce245069

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz