vidaXL Konferenční stolek z masivního akáciového dřeva 60x55x25 cm [244950]

SKU
542149
2050 Kč 1694 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenční stolek z masivního akáciového dřeva perfektně vnese rustikální kouzlo do vaší domácnosti. Konferenční stolek je vyroben z masivního, vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má dlouhou životnost.

Tento konferenční stolek z masivního akáciového dřeva perfektně vnese rustikální kouzlo do vaší domácnosti.

Konferenční stolek je vyroben z masivního, vysoce kvalitního akáciového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které je odolné vůči klimatickým vlivům a má dlouhou životnost. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Řemeslné zpracování a překrásná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Pevná horní deska vám nabízí prostor na pokládání občerstvení či dalších dekorativních předmětů. Stolek je navržen se 3 flexibilními kolečky, takže ho můžete jednoduše přesouvat po domě. Náš stolek je snadné sestavit.

Důležité upozornění

Barva se může lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich konferenčních stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: hnědá
Materiál: masivní akáciové dřevo + ocel + umělá hmota
Rozměry: 60 x 55 x 25 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475580843
Produktové číslo výrobce244950

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz