vidaXL Konferenční stolek z masivního sheeshamu 110x50x37 cm medový [246201]

SKU
526753
3535 Kč 2921 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenční stolek z masivního sheeshamového dřeva s povrchovou úpravou medové barvy vyzařuje působivé vintage kouzlo a krásně oživí vaši domácnost. Tento stolek je vyroben z masivního sheeshamového dřeva a můžete jej rovněž použít jako odkládací či servírovací stolek.

Náš konferenční stolek z masivního sheeshamového dřeva s povrchovou úpravou medové barvy vyzařuje působivé vintage kouzlo a krásně oživí vaši domácnost.

Tento stolek je vyroben z masivního sheeshamového dřeva a můžete jej rovněž použít jako odkládací či servírovací stolek. Sheesham je tropické tvrdé dřevo, známé také jako rosewood nebo palisandr, které je proslulé svou bohatou texturou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění anebo lakování. Řemeslné zpracování a překrásná kresba dřeva se zasluhují o to, že je každý kus nábytku zcela jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Tento stolek disponuje 1 úložnou přihrádkou a 1 zásuvkou, jež vám poskytnou spoustu prostoru pro ukládání knih, časopisů nebo jiných drobných předmětů, které chcete mít na dosah. Dřevěné nohy mu dodávají stabilitu a zvýrazňují jeho design ve stylu poloviny minulého století. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Kresba a odstín dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich konferenčních stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní sheeshamové dřevo s povrchovou úpravou medové barvy
Rozměry: 110 x 50 x 37 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475602675
Produktové číslo výrobce246201