vidaXL Konzolový slunečník s dvojitou stříškou azurově modrý 300x300cm [319953]

SKU
570151
4850 Kč 4008 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elegantní konzolový slunečník s dvojitou stříškou je skvělou volbou, která vám poskytne stín, a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Odolný materiál: Polyester je syntetický materiál, který je známý svou UV ochranou a pevností v tahu.

Tento elegantní konzolový slunečník s dvojitou stříškou je skvělou volbou, která vám poskytne stín, a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením.

Odolný materiál

Polyester je syntetický materiál, který je známý svou UV ochranou a pevností v tahu. Polyester s PA povlakem je voděodolný, což z něj dělá perfektní volbu pro vlhké nebo deštivé podmínky a snadno se čistí.

Robustní konstrukce

Vzhledem k silné hliníkové tyči s práškovým nástřikem a 15 odolným žebrům je tento slunečník velmi stabilní a dokonale odolný. Venkovní slunečník má také robustní křížovou základnu, která mu dodává stabilitu.Naklápěcí

A o 360 stupňů otočná konstrukce

Naklápěcí mechanismus umožňuje nastavit polohu stříšky tak, aby byl venkovní prostor chladný a příjemný po celý den. Slunečník můžete otáčet o 360 stupňů ve vodorovném směru jednoduchým sešlápnutím pedálu a otočením tyče.

Design s dvojitou stříškou

Design s dvojitou stříškou napomáhá lepší ventilaci a proudění vzduchu, takže váš terasový slunečník lépe vzdoruje větrným podmínkám a zároveň se pod ním udržuje chlad.

Klikový systém

Klikový mechanismus umožňuje snadné otevírání a zavírání zahradního slunečníku.

Poznámka

Tento produkt není 100% vodotěsný a doporučujeme vám jej proto ošetřit voděodolným sprejem pro lepší voděodolnost.Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva stříšky: azurově modrá
Materiál: textil (100% polyester) potažený vrstvou PA, práškově lakovaný hliník
Celkové rozměry: 300 x 300 x 258 cm (D x Š x V)
Rozměry základny: 100 x 100 mm (D x Š)

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8720845690625
Produktové číslo výrobce319953