vidaXL Konzolový slunečník s LED světly ocelová tyč 250 x 250 cm taupe [46995]

SKU
556424
2970 Kč 2455 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vkusný konzolový slunečník s LED světly vám poskytne stín a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Stříška slunečníku je vyrobená z polyesterové tkaniny, která nebledne a nepropouští škodlivé UV záření, takže vám poskytne optimální ochranu před sluncem. Navíc se snadno čistí.

Tento vkusný konzolový slunečník s LED světly vám poskytne stín a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením.

Stříška slunečníku je vyrobená z polyesterové tkaniny, která nebledne a nepropouští škodlivé UV záření, takže vám poskytne optimální ochranu před sluncem. Navíc se snadno čistí. Je vybavená 24 solárně napájenými LED světly, které po západu slunce automaticky osvětlí váš venkovní prostor a navodí v něm útulnou a romantickou atmosféru. Součástí je také pevná křížová základna pro větší stabilitu. Exkluzivní konstrukce slunečníku umožňuje zastínění naklonit a natočit o 360°, aby blokovalo slunce za všech okolností. Silná ocelová tyč s 8 odolnými žebry zajišťuje stabilitu a dlouhou provozní životnost slunečníku. Náš zahradní slunečník disponuje klikovým mechanismem, takže se snadno otevírá i zavírá. Sestavení výrobku je jednoduché.

Upozornění

Pokud bude slunečník vystavený silnému dešti, doporučujeme ho ošetřit impregnací.

Vlastnosti

Barva potahu: šedohnědá (taupe)
Materiál: látka (100% polyester), ocel s práškovým nástřikem
Celkové rozměry: 250 x 250 x 247 cm (D x Š x V)
Rozměry křížového podstavce: 100 x 100 cm (D x Š)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883758961
Produktové číslo výrobce46995