vidaXL Konzolový slunečník s LED taupe 400 x 300 cm [319930]

SKU
573839
7540 Kč 6231 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elegantní konzolový slunečník s LED se pyšní stylovým a praktickým designem, bude úžasným doplňkem vaší zahrady a zároveň vám poskytne jedinečnou ochranu před UV zářením. Odolný materiál: Polyester je syntetický materiál, který je známý svou UV ochranou a pevností v tahu.

Tento elegantní konzolový slunečník s LED se pyšní stylovým a praktickým designem, bude úžasným doplňkem vaší zahrady a zároveň vám poskytne jedinečnou ochranu před UV zářením.

Odolný materiál

Polyester je syntetický materiál, který je známý svou UV ochranou a pevností v tahu. Polyester s PA povlakem je voděodolný, což z něj dělá perfektní volbu pro vlhké nebo deštivé podmínky a snadno se čistí.

Robustní konstrukce

Vzhledem k silné hliníkové tyči s práškovým nástřikem a 15 odolným žebrům je tento slunečník velmi stabilní a dokonale odolný. Venkovní slunečník má také robustní křížovou základnu, která mu dodává stabilitu.Naklápěcí

A o 360 stupňů otočná konstrukce

Naklápěcí mechanismus umožňuje nastavit polohu stříšky tak, aby byl venkovní prostor chladný a příjemný po celý den. Slunečník můžete otáčet o 360 stupňů ve vodorovném směru jednoduchým sešlápnutím pedálu a otočením tyče.

LED světla napájená solární energií

Slunečník je vybaven 24 solárně napájenými LED světly, která po západu slunce osvětlí váš venkovní prostor a navodí v něm útulnou a romantickou atmosféru.

Klikový systém

Klikový mechanismus umožňuje snadné otevírání a zavírání zahradního slunečníku.

Poznámka

Tento produkt není 100% vodotěsný a doporučujeme vám jej proto ošetřit voděodolným sprejem pro lepší voděodolnost.Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Balení obsahuje

1x konzolový slunečník
1x LED solární panel
24x LED žárovka

Vlastnosti

Barva stříšky: taupe
Materiál: textil (100% polyester) potažený vrstvou PA, práškově lakovaný hliník
Celkové rozměry: 400 x 300 x 268 cm (D x Š x V)
Rozměry základny: 100 x 100 mm (D x Š)
Jmenovité napětí LED solárního panelu: 3,7 V
Jmenovitý proud LED solárního panelu: 800 mA
Délka kabelu: 164 cm

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720845690427
Produktové číslo výrobce319930

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz