vidaXL Konzolový slunečník s tyčí a LED světly černý 300 cm [312340]

SKU
556193
2040 Kč 1686 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konzolový slunečník s LED světly je skvělou volbou, která vám poskytne stín, a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Potah slunečníku je vyrobený z neblednoucího polyesteru chránícího před UV zářením a poskytuje vám optimální ochranu před sluncem a snadno se čistí.

Tento konzolový slunečník s LED světly je skvělou volbou, která vám poskytne stín, a ochrání vás tak před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením.

Potah slunečníku je vyrobený z neblednoucího polyesteru chránícího před UV zářením a poskytuje vám optimální ochranu před sluncem a snadno se čistí. Slunečník je vybaven pevnou křížovou základnou, která zaručuje lepší stabilitu. Exkluzivní konstrukce vám umožní zahradní slunečník naklánět a otáčet o 360 stupňů, aby blokoval slunce v jakémkoli úhlu. Silná hliníková tyč s 8 žebry slunečníku zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Náš zahradní slunečník disponuje klikovým mechanismem, což znamená, že se snadno otevírá i zavírá. Terasový slunečník rovněž disponuje 24 LED světly, která po západu slunce osvětlí váš venkovní prostor a vytvoří romantickou atmosféru.

Vezměte prosím na vědomí

Pokud bude slunečník vystavený silnému dešti, doporučujeme ho ošetřit impregnací.

Poznámka

Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: tkanina potažená vrstvou PA, hliník
Celkové rozměry: 300 x 255 cm (průměr x V)
Rozměry základny: 100 x 100 mm (D x Š)
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286181447
Produktové číslo výrobce312340