vidaXL Konzolový stolek 110 x 40 x 72 cm masivní borovice řada Panama [282679]

SKU
524914
2280 Kč 1884 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný konzolový stolek je jednoduchý, ale stylový. Do vašeho obývacího pokoje vnese rustikální nádech. Konzolový stolek je odborně vyrobený z masivního borovicového dřeva a je velmi robustní a odolný. Má kompaktní design, takže najdete pro váš konzolový stolek místo téměř kdekoli.

Tento dřevěný konzolový stolek je jednoduchý, ale stylový.

Do vašeho obývacího pokoje vnese rustikální nádech. Konzolový stolek je odborně vyrobený z masivního borovicového dřeva a je velmi robustní a odolný. Má kompaktní design, takže najdete pro váš konzolový stolek místo téměř kdekoli. Robustní horní deska je ideální pro vystavení dekorativních předmětů, fotorámečků nebo pokojových rostlin. 2 zásuvky poskytují další prostor pro uložení drobných předmětů. Produkt můžete také používat jako odkládací skříňku, koncový stolek, příborník apod. Sestavení produktu je snadné.

Upozornění

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Vlastnosti

Barva: přírodní odstín dřeva
Materiál: masivní borové dřevo
Rozměry: 110 x 40 x 72 cm (D x Š x V)

Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883682488
Produktové číslo výrobce282679

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz