vidaXL Konzolový stolek 120 x 40 x 75 cm masivní recyklované dřevo [247925]

SKU
526119
4930 Kč 4074 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný konzolový stolek vyzařuje půvabné vintage kouzlo, kterým na sebe ve vaší domácnosti strhne veškerou pozornost. Retro konzolová skříňka je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Tento dřevěný konzolový stolek vyzařuje půvabné vintage kouzlo, kterým na sebe ve vaší domácnosti strhne veškerou pozornost.

Retro konzolová skříňka je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Sestává tedy z různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Tato retro skříňka je tudíž stabilní, odolná a zajímavá na pohled. Zručné řemeslné zpracování a působivá kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a 1 policí, jež vám poskytnou spoustu místa k uložení vašeho oblečení, knížek a všelijakých dalších věcí.

Důležité upozornění

Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, a proto je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 120 x 40 x 75 cm (D x Š x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883570617
Produktové číslo výrobce247925