vidaXL Konzolový stolek masivní jedlové dřevo 131 x 35,5 x 75 cm hnědý [246121]

SKU
524732
5370 Kč 4438 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Klasický konzolový stolek je skvělým dekorativním doplňkem do vaší domácnosti. Můžete ho také použít jako odkládací nebo koncový stolek. Vysoce stabilní a odolný odkládací stolek je vyrobený z masivního jedlového dřeva, jež vyzařuje půvabné vintage kouzlo a dodává stolku rustikální rysy.

Tento klasický konzolový stolek je skvělým dekorativním doplňkem do vaší domácnosti.

Můžete ho také použít jako odkládací nebo koncový stolek. Vysoce stabilní a odolný odkládací stolek je vyrobený z masivního jedlového dřeva, jež vyzařuje půvabné vintage kouzlo a dodává stolku rustikální rysy. Pevná horní deska je ideální pro vystavování dekorativních předmětů jako jsou vázy, fotoalba nebo květináče, nebo k odkládání občerstvení a nápojů. Konzolový stolek vám poskytne spoustu místa pro přehledné uspořádání vašich nejrůznějších potřeb. Jedinečný posuvný design umožňuje snadné otevírání a zavírání dvířek a zároveň podtrhuje industriální vintage styl nábytku. Tento konzolový stolek se snadno sestavuje.

Vlastnosti

Barva: hnědá
Materiál: masivní jedlové dřevo + MDF + ocel
Rozměry: 131 x 35,5 x 75 cm (D x Š x V)
Rozměry zásuvky: 27,5 x 29 x 18 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475606314
Produktové číslo výrobce246121

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz