vidaXL Konzolový stolek medově hnědý 110x40x80 cm masivní borové dřevo [822285]

SKU
569834
2405 Kč 1988 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vneste do vaší místnosti moderní nádech s tímto klasickým dřevěným konzolovým stolkem! Stane se praktickým a dekorativním doplňkem vašeho domova. Masivní borové dřevo: Tento stolek je vyrobený z masivní borovice. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál.

Vneste do vaší místnosti moderní nádech s tímto klasickým dřevěným konzolovým stolkem! Stane se praktickým a dekorativním doplňkem vašeho domova.

Masivní borové dřevo

Tento stolek je vyrobený z masivní borovice. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.

Stabilní rám

Dřevěný rám zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.

Robustní horní deska

Odkládací stolek má pevnou horní desku, která je ideální k vystavení pokojových rostlin, zarámovaných fotografií a dalších dekorativních předmětů.

Poznámka

Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva: medově hnědá
Materiál: masivní borové dřevo
Rozměry: 110 x 40 x 80 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720287207825
Produktové číslo výrobce822285

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz