vidaXL Konzolový stolek šedý 110 x 35 x 80 cm dřevo [249902]

SKU
524860
4120 Kč 3405 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vneste do svého interiéru trochu elegance s naším klasickým konzolovým stolkem! Je vyroben z MDF, masivního borového dřeva a unikátní dýhy z pavlovnie a skvěle doplní zařízení vaší domácnosti. Lze ho rovněž použít jako odkládací stolek nebo příborník.

Vneste do svého interiéru trochu elegance s naším klasickým konzolovým stolkem! Je vyroben z MDF, masivního borového dřeva a unikátní dýhy z pavlovnie a skvěle doplní zařízení vaší domácnosti.

Lze ho rovněž použít jako odkládací stolek nebo příborník. Stolek má robustní desku z odolné MDF, na níž si můžete vystavit dekorativní předměty, jako jsou mísy s ovocem či vázy. Nohy z masivní borovice zaručují jeho stabilitu a dlouhou životnost. Stolek dále disponuje 2 prostornými zásuvkami pro uložení všelijakých menších předmětů, které zde budete mít hezky uspořádané a po ruce. Další prostor vám nabídne také polička, kam si můžete uložit boty a jiné věci.

Vlastnosti

Barva: šedá a přírodní barva dřeva
Rozměry: 110 x 35 x 80 cm (D x Š x V)
Materiál: nohy z masivní borovice + MDF + dýha z pavlovnie

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8718475742357
Produktové číslo výrobce249902

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz