vidaXL Konzolový stolek z masivního mangovníku 102 x 30 x 79 cm [246977]

SKU
526072
4295 Kč 3550 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konzolový stolek s krásným vyřezávaným zdobením je nadčasovým doplňkem do každé domácnosti. Stolek je vyroben z masivního mangovníku a pevné oceli, a je tudíž velmi odolný. Mangovníkové dřevo je robustní, husté a tvrdé dřevo, které má na povrchu překrásnou hnědou nebo zlatou kresbu.

Tento konzolový stolek s krásným vyřezávaným zdobením je nadčasovým doplňkem do každé domácnosti.

Stolek je vyroben z masivního mangovníku a pevné oceli, a je tudíž velmi odolný. Mangovníkové dřevo je robustní, husté a tvrdé dřevo, které má na povrchu překrásnou hnědou nebo zlatou kresbu. Na pevnou desku si můžete vystavit dekorativní předměty, jako jsou vázy nebo květináče. Zásuvky vám poskytnou spoustu místa, kde si uspořádat nejrůznější věci. Zručně vyřezané ornamenty na přední straně zásuvky stolku dodávají rustikální kouzlo. Ocelový rám mu naopak propůjčuje industriální nádech. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Sestavení konzolového stolku je snadné.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo + ocel
Rozměry: 102 x 30 x 79 cm (D x Š x V)

UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek použit s přiloženým příslušenstvím pro upevnění ke zdi

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475626220
Produktové číslo výrobce246977