vidaXL Nástěnná skříňka dub sonoma 69,5x32,5x90 cm kompozitní dřevo [812297]

SKU
566345
1640 Kč 1355 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástěnná skříňka je vynikajícím řešením pro uložení předmětů a vystavení dekorací v omezeném obytném prostoru. Je to také skvělá dekorace pro vaše prázdné zdi. Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.

Tato nástěnná skříňka je vynikajícím řešením pro uložení předmětů a vystavení dekorací v omezeném obytném prostoru.

Je to také skvělá dekorace pro vaše prázdné zdi.

Odolný materiál

Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.

Dostatek úložného prostoru

Plovoucí police se může pochlubit širokým prostorem k umístění předmětů, jako jsou knihy, a zároveň je udržuje přehledně uspořádané a po ruce.

Všestranný design

Můžete ji namontovat na stěnu pracoviště pro praktické ukládání různých předmětů. Lze ji také připevnit nad příborník a používat jako highboard.

Varování

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Poznámka

Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva: dub sonoma
Materiál: kompozitní dřevo
Rozměry: 69,5 x 32,5 x 90 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720287080541
Produktové číslo výrobce812297

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz