vidaXL Nástěnná skříňka hnědý dub 80 x 35 x 36,5 cm kompozitní dřevo [817608]

SKU
566451
940 Kč 777 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástěnná skříňka je nádherná a elegantní. Nejen, že je to vynikající řešení k uložení úklidových potřeb nebo vystavení dekorací, ale také s ní ozdobíte prázdné stěny a proměníte je v designový prvek.

Tato nástěnná skříňka je nádherná a elegantní.

Nejen, že je to vynikající řešení k uložení úklidových potřeb nebo vystavení dekorací, ale také s ní ozdobíte prázdné stěny a proměníte je v designový prvek.

Odolný materiál

Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.

Dostatek úložného prostoru

Plovoucí police se může pochlubit širokým prostorem s přihrádkami, které vám umožní uložit předměty, jako jsou knihy, a mít je úhledně uspořádané a po ruce.

Všestranný design

Závěsnou skříňku můžete použít jako TV skříňku a také ji namontovat na stěnu v pracovním prostoru pro praktické uložení nářadí nebo různých jiných předmětů. Prázdnou stěnu promění v designový prvek.

Poznámka

Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.

Vlastnosti

Barva: hnědý dub
Materiál: kompozitní dřevo
Rozměry: 80 x 35 x 36,5 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720287087151
Produktové číslo výrobce817608