vidaXL Nástěnný noční stolek šedý sonoma [816942]

SKU
564686
840 Kč 694 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástěnný noční stolek je perfektním řešením pro domácnost, kde maximalizuje úložný prostor a zabrání hromadění nepořádku na podlaze. Nástěnný design: Plovoucí noční stolek lze připevnit na zeď, abyste měli ještě více úložného prostoru.

Tento nástěnný noční stolek je perfektním řešením pro domácnost, kde maximalizuje úložný prostor a zabrání hromadění nepořádku na podlaze.

Nástěnný design

Plovoucí noční stolek lze připevnit na zeď, abyste měli ještě více úložného prostoru. Tímto způsobem můžete maximalizovat svou podlahovou plochu a udržovat prostor uklizený.

Multifunkční skříňka

Plovoucí noční skříňka nabízí ideální místo k ukládání vašich knih, sběratelských předmětů, ozdob a dalších věcí. Prázdnou stěnu tak promění v designový prvek.

Snadno omyvatelný materiál

Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti. Závěsná skříňka je zhotovená z kompozitního dřeva, což usnadňuje její čištění.

Varování

Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.

Vlastnosti

Barva: šedá sonoma
Materiál: kompozitní dřevo
Rozměry: 60 x 40 x 40 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286967409
Produktové číslo výrobce816942