vidaXL Nástěnný věšák na kabáty bílý kompozitní dřevo a přírodní ratan [345651]

SKU
566261
1550 Kč 1281 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Udržujte na chodbě, v obývacím pokoji nebo na jiných místech pořádek s tímto skandinávským nástěnným věšákem! Design 2 v 1: Věšák má nahoře 2 přihrádky, které poskytují další úložný prostor pro každodenní nezbytnosti. Navíc je vybaven 5 háčky pro zavěšení oblečení, tašek, klíčů, deštníků atd.

Udržujte na chodbě, v obývacím pokoji nebo na jiných místech pořádek s tímto skandinávským nástěnným věšákem!.

Design 2 v 1

Věšák má nahoře 2 přihrádky, které poskytují další úložný prostor pro každodenní nezbytnosti. Navíc je vybaven 5 háčky pro zavěšení oblečení, tašek, klíčů, deštníků atd.

Odolný materiál

Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.

Robustní horní deska

Věšák má pevnou horní desku, která je ideální k vystavení pokojových rostlin, zarámovaných fotografií a dalších dekorativních předmětů.

Praktický design

Úložná skříňka je vybavena 2 dvířky, které ochrání vaše věci před prachem a nečistotami. Přírodní ratanový výplet na dvířkách jí dodává na kráse.

Poznámka

Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva: bílá
Materiál: kompozitní dřevo, masivní borové dřevo, přírodní ratan
Rozměry: 80 x 24 x 35 cm (Š x H x V)
Vnitřní rozměry přihrádky (každý kus): 36,5 x 20 x 18 cm (Š x H x V)

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720287102748
Produktové číslo výrobce345651