vidaXL Noční stolek 2 ks hnědý, masivní dřevo [243162]

SKU
525990
2140 Kč 1769 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada nočních stolků, která se skládá ze 2 kusů, bude zároveň praktickými dekorativním doplňkem do vaší ložnice. Může být také použita jako telefonní stolky, skříňky, komody nebo odkládací stolek. Pevná horní deska je ideální pro vystavení zarámovaných fotek, budíku, lampičky, knih atd.

Tato sada nočních stolků, která se skládá ze 2 kusů, bude zároveň praktickými dekorativním doplňkem do vaší ložnice.

Může být také použita jako telefonní stolky, skříňky, komody nebo odkládací stolek. Pevná horní deska je ideální pro vystavení zarámovaných fotek, budíku, lampičky, knih atd. Zásuvka a police každého stolku poskytují dostatek prostoru pro uspořádání všech drobností na dosah. Díky čtyřem kolečkům lze tyto nočními stolky snadno přemisťovat. Mohou být sestaveny dvěma způsoby, se zásuvkou nahoře nebo se zásuvkou ve spodní části. Díky kvalitnímu materiálu z masivního dřeva jsou tyto noční stolky velmi robustní a odolné. Montáž je opravdu snadná.

Poznámka

Dřevo je přírodní produkt a může vykazovat nedokonalosti.

Vlastnosti

Barva: Hnědá
Materiál: Masivní dřevo
Rozměry: 38 x 31,5 x 46,5 cm (Š x V x H)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475974529
Produktové číslo výrobce243162

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz