vidaXL Noční stolek 40 x 35 x 40 cm masivní recyklované dřevo [282890]

SKU
526264
2310 Kč 1909 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Noční stolek z masivního recyklovaného dřeva představuje ideální dekorativní doplněk do vaší ložnice. Noční stolek je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a nosníků. Je už zvětralé, vyzrálé a zcela vysušené, takže se nesmršťuje ani neohýbá.

Náš noční stolek z masivního recyklovaného dřeva představuje ideální dekorativní doplněk do vaší ložnice.

Noční stolek je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a nosníků. Je už zvětralé, vyzrálé a zcela vysušené, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Známky opotřebení a řemeslné zpracování dávají každému kusu jedinečný vzhled a propůjčují mu atraktivní vintage styl. Práškově lakované ocelové nohy přispívají nejen ke stabilitě skříňky, ale také k jejímu industriálnímu vzezření. Stolek k posteli má navíc robustní horní desku a zásuvku, které nabízí spoustu prostoru pro přehledné odkládání věcí, jako jsou knihy, brýle, dálková ovládání apod. , na dosah ruky.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: tmavé dřevo a černá
Materiál: masivní recyklované dřevo, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 40 x 35 x 40 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883610030
Produktové číslo výrobce282890