vidaXL Noční stolek 41 x 30 x 50 cm masivní recyklované dřevo [283926]

SKU
526287
1890 Kč 1562 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Moderní dřevěný noční stolek vnese do vašeho interiéru nadčasový styl. Vzhledem k jeho všestrannému designu může také doplnit vaši sedací soupravu v obývacím pokoji jako hezký stolek k pohovce.

Moderní dřevěný noční stolek vnese do vašeho interiéru nadčasový styl.

Vzhledem k jeho všestrannému designu může také doplnit vaši sedací soupravu v obývacím pokoji jako hezký stolek k pohovce. Skříňka je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z padlých stromů, dřevěných částí vozů a lodí a z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Obsahuje tedy celou řadu různých druhů dřeva, jako jsou mahagon, borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin a může se stát, že v něm najdete hřebíky, šrouby, dutiny či jiné nedokonalosti. Právě tyto drobné nedostatky však vypovídají o jeho bohaté historii a dodávají mu autentický a hřejivý vzhled. Celý stolek je ručně vyrobený a každá fáze výrobního procesu se provádí s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Ve skříňce je 1 zásuvka na drobnosti, které si chcete přehledně uložit na dosah ruky. Noční stolek snadno očistíte suchým hadříkem.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 41 x 30 x 50 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883684161
Produktové číslo výrobce283926