vidaXL Noční stolek 50x33x62 cm masivní mangovník a kompozitní dřevo [350663]

SKU
570241
2745 Kč 2269 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vneste do vaší místnosti industriální nádech s tímto nočním stolkem! Stane se praktickým a dekorativním doplňkem vašeho domova. Masivní mangovníkové dřevo: Tato skříňka je vyrobená z masivního mangovníkového dřeva, tvrdého dřeva s hustou strukturou.

Vneste do vaší místnosti industriální nádech s tímto nočním stolkem! Stane se praktickým a dekorativním doplňkem vašeho domova.

Masivní mangovníkové dřevo

Tato skříňka je vyrobená z masivního mangovníkového dřeva, tvrdého dřeva s hustou strukturou. Masivní mangovníkové dřevo má nejen dostatečnou pevnost unést značnou váhu, ale také skvěle odolává opotřebení.

Spousta úložného prostoru

Noční stolek je vybaven 3 zásuvkami, poskytne vám tedy spoustu prostoru pro přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce.

Robustní horní deska

Odkládací skříňka má pevnou horní desku, která je ideální k odložení šálků a knih či k vystavení různých dekorativních předmětů.

Kovové nohy

Kovové nohy tohoto ložnicového nábytku zajišťují robustnost a stabilitu.

Varování

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Poznámka

Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.Odstíny se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo s medovou povrchovou úpravou, kompozitní dřevo, kov
Rozměry: 50 x 33 x 62 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720845578824
Produktové číslo výrobce350663