vidaXL Noční stolek černozlatý 40x30x50 cm masivní mangovníkové dřevo [286517]

SKU
526368
3625 Kč 2996 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Noční stolek se zlato-černou povrchovou úpravou je dekorativní doplněk do vaší ložnice. Noční stolek je ručně vyrobený z mangovníkového dřeva, je tudíž nejen pevný, stabilní a odolný, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné řemeslné zpracování velkou měrou přispělo k jeho působivému retro stylu.

Náš noční stolek se zlato-černou povrchovou úpravou je dekorativní doplněk do vaší ložnice.

Noční stolek je ručně vyrobený z mangovníkového dřeva, je tudíž nejen pevný, stabilní a odolný, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné řemeslné zpracování velkou měrou přispělo k jeho působivému retro stylu. Každá fáze výrobního procesu je prováděná s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Rukodělná výroba a nádherná kresba dřeva dávají každému kusu nábytku jedinečný charakter, jímž se lehce liší od všech ostatních. Stolek má pevnou svrchní desku a tři prostorné zásuvky, kam si můžete odkládat knihy, brýle, dálková ovládání a další osobní potřeby, které chcete mít na dosah. Sestavení produktu je snadné.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: černá a zlatá
Materiál: masivní mangovníkové dřevo, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V)
Výška boxu: 40 cm
Montáž nutná: ano

UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento výrobek připevnit ke zdi za pomoci přiloženého příslušenství.

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8719883810423
Produktové číslo výrobce286517