vidaXL Noční stolek masivní recyklované dřevo a kompozitní dřevo [350652]

SKU
570240
1750 Kč 1446 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Noční stolek dodá vašemu pokoji industriální nádech. Vylepší váš domov jak po funkční, tak po estetické stránce. Masivní recyklované dřevo: Masivní recyklované dřevo se skládá z opakovaně použitých dřevin, jako je teak, mangovník, borovice a buk.

Tento noční stolek dodá vašemu pokoji industriální nádech.

Vylepší váš domov jak po funkční, tak po estetické stránce.

Masivní recyklované dřevo

Masivní recyklované dřevo se skládá z opakovaně použitých dřevin, jako je teak, mangovník, borovice a buk. Toto dřevo pochází ze starých staveb, jako jsou továrny, kůlny a lodě. Jedná se o fantastický materiál pro výrobu nábytku, protože je šetrný k životnímu prostředí. Jelikož je každý kus ručně vyrobený a jedinečný, odstíny se mohou u každého z nich lišit. Můžete narazit na odstíny modré, zelené, někdy také oranžové, červené a růžové.

Spousta úložného prostoru

Noční stolek je vybavený 1 přihrádkou a 1 zásuvkou, poskytne vám tedy spoustu prostoru pro přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce.

Robustní horní deska

Odkládací skříňka má pevnou horní desku, která je ideální k odložení šálků a knih či k vystavení různých dekorativních předmětů.

Kovové nohy

Kovové nohy tohoto ložnicového nábytku zajišťují robustnost a stabilitu.

Poznámka

Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.Odstíny se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo se smíšeným barevným povrchem, kompozitní dřevo, kov
Rozměry: 40 x 31 x 46 cm (D x Š x V)

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8720845578718
Produktové číslo výrobce350652