vidaXL Noční stolek z masivního mangovníkového dřeva 40 x 30 x 59,5 cm [246788]

SKU
524759
3930 Kč 3248 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Noční stolek v retro stylu vyzařuje rustikální kouzlo a bude výborným dekorativním doplňkem do vaší ložnice. Noční stolek je ručně vyrobený z mangovníkového dřeva, které je nejen pevné, trvanlivé a odolné, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné zpracování mu dodává velkolepý retro styl.

Náš noční stolek v retro stylu vyzařuje rustikální kouzlo a bude výborným dekorativním doplňkem do vaší ložnice.

Noční stolek je ručně vyrobený z mangovníkového dřeva, které je nejen pevné, trvanlivé a odolné, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné zpracování mu dodává velkolepý retro styl. Každý krok výrobního procesu je prováděn s největší péčí, ať už se jedná o leštění, natírání nebo lakování. Díky řemeslnému zpracování a nádherné kresbě dřeva je každý kus nábytku jedinečný a lehce se odlišuje od všech ostatních. Stolek disponuje pevnou horní deskou a třemi zásuvkami, které vám poskytnou dostatek místa k přehlednému uschování nejrůznějších předmětů, jako jsou knihy, brýle, ovladače apod. , tak, abyste je měli na dosah.

Důležité upozornění

Odstíny se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich nočních stolků zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo
Rozměry: 40 x 30 x 59,5 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475619376
Produktové číslo výrobce246788

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz