vidaXL Odkládací stolek, teak, 100x35x75 cm [245065]

SKU
524704
4790 Kč 3959 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Odkládací stolek má nevšední industriální design. Bude se proto skvěle hodit do každého obýváku. Deska stolu je vyrobena z pravého teaku. Jde o pevný, stabilní povrch, na který si můžete odložit nápoje, vázy, mísy s ovocem či dekorace.

Tento odkládací stolek má nevšední industriální design.

Bude se proto skvěle hodit do každého obýváku. Deska stolu je vyrobena z pravého teaku. Jde o pevný, stabilní povrch, na který si můžete odložit nápoje, vázy, mísy s ovocem či dekorace. Navíc se pyšní dekorativní výplní ze skla a pryskyřice, která stolku dodává jeho nevšední vzhled. Pevné mahagonové nohy mu naopak propůjčují odolnost a stabilitu. Jeho montáž je velmi snadná.

Důležité upozornění

Barva a přesný vzor, který tvoří pryskyřice a sklo, se může lišit kus od kusu, což činí každý stolek jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: hnědá a černá
Materiál: Teak (osmirkovaný a nalakovaný) s výplní ze skla a pryskyřice
Materiál nohou: Mahagonové dřevo s černým nátěrem
Rozměry: 100 x 35 x 75 cm (D x Š x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475568285
Produktové číslo výrobce245065

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz