vidaXL Police na knihy 60 x 35 x 180 cm masivní recyklované dřevo [247480]

SKU
524776
7680 Kč 6347 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Oživte svou domácnost nebo kancelář v industriálním stylu s naší retro dřevěnou policí na knihy. Vintage knihovna je zhotovená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Oživte svou domácnost nebo kancelář v industriálním stylu s naší retro dřevěnou policí na knihy.

Vintage knihovna je zhotovená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Sestává tedy z celé řady různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastnotí všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Řemeslné zpracování a poutavá kresba dřeva činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od všech ostatních. Skříň navíc disponuje 1 skříňkou s 2 dvířky a 6 policemi, představuje tedy ideální řešení pro uložení a vystavení vaší sbírky knih, časopisů, dokumentů, ale i dekorativních ozdob, jako jsou zarámované fotografie či sběratelské předměty. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Barvy a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každá knihovna zcela jedinečná. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 60 x 35 x 180 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883556710
Produktové číslo výrobce247480

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz