vidaXL Příborník 118 x 30 x 75 cm masivní mangovníkové dřevo [247965]

SKU
526125
4165 Kč 3442 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Příborník oplývá nadčasovým šarmem a krásně ve vašem bydlení vynikne. Vintage skříňka je vyrobená z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo je nejen schopné unést značnou váhu, ale zároveň také výborně odolává opotřebení a působení času.

Tento příborník oplývá nadčasovým šarmem a krásně ve vašem bydlení vynikne.

Vintage skříňka je vyrobená z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo je nejen schopné unést značnou váhu, ale zároveň také výborně odolává opotřebení a působení času. Příborník je proto nesmírně stabilní, trvanlivý a příjemný na pohled. Prvotřídní řemeslné zpracování spolu s elegantní kresbou dřeva činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Dřevěná skříň navíc disponuje 2 zásuvkami a 1 zavírací skříňkou, které vám poskytnou spoustu úložného prostoru na oblečení, knížky a všelijaké další věci.

Důležité upozornění

Barvy a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý z našich stolků do předsíně jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo
Rozměry: 118 x 30 x 75 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný a lakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883559278
Produktové číslo výrobce247965

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz