vidaXL Příborník 120 x 30 x 75 cm masivní recyklované dřevo [247478]

SKU
526088
5200 Kč 4298 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný příborník oplývá nadčasovým šarmem a krásně ve vašem bydlení vynikne. Tento konzolový stolek je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Tento dřevěný příborník oplývá nadčasovým šarmem a krásně ve vašem bydlení vynikne.

Tento konzolový stolek je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Sestává tedy z celé řady různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Řemeslné zpracování prvotřídní kvality a elegantní kresba dřeva činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od všech ostatních. Příborník disponuje 5 zásuvkami a 1 policí, které vám poskytnou spoustu úložného prostoru na oblečení, knížky a nejrůznější další věci.

Důležité upozornění

Barvy a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý prádelník jedinečný. Výber kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 120 x 30 x 75 cm (Š x H x V)

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883556697
Produktové číslo výrobce247478

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz