vidaXL Příborník 120 x 30 x 75 cm masivní recyklované dřevo [247922]

SKU
527380
6890 Kč 5694 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný příborník je jak sofistikovaný, tak elegantní a se svým rámem z masivního recyklovaného dřeva a práškované oceli vnese do vašeho bydlení vintage šarm a industriální styl. Jedná se o osobitý doplněk do vašeho domova.

Tento dřevěný příborník je jak sofistikovaný, tak elegantní a se svým rámem z masivního recyklovaného dřeva a práškované oceli vnese do vašeho bydlení vintage šarm a industriální styl.

Jedná se o osobitý doplněk do vašeho domova. Tento odkládací stolek je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které bylo získáno z trámů, podlah a nosníků ze starých zbořených budov, a může obsahovat různé druhy dřeva, jako je borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovníkové dřevo, akácie apod. To znamená, že recyklované dřevo si zachovává vlastnosti všech těchto různých druhů dřeva. Recyklované dřevo je již vyzrálé, zvětralé a vysušené, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Vynikající řemeslné zpracování a esteticky přitažlivá kresba dřeva dává každému kusu nábytku jedinečný a od všech dalších kusů lehce odlišný charakter. Každý krok výrobního procesu je prováděn s největší péčí, ať už jde o leštění, natírání nebo lakování. Stolní deska je pevná a stabilní, abyste na ní mohli servírovat vaše nápoje nebo naaranžovat mísu s ovocem či vázu s květinami. Ve skříňce jsou přihrádky s 3 dvířky a 1 polička, do kterých si snadno uložíte menší předměty, jako jsou klíče, poznámkové bloky a další drobnosti. Sestavení tohoto produktu je snadné.

Důležité upozornění

Barva se může lišit kus od kusu, což činí každý příborník jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo a ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 120 x 30 x 75 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883570587
Produktové číslo výrobce247922