vidaXL Příborník 60 x 30 x 76 cm masivní mangovníkové dřevo [282758]

SKU
524922
3460 Kč 2860 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Příborník je ideálním nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti. Příborník je vyrobený z masivního hrubého mangovníkového dřeva, je tedy mimořádně stabilní a odolný. Mangovník má husté a robustní tvrdé dřevo, jehož povrch se vyznačuje překrásnými hnědými či zlatavými pruhy a liniemi.

Tento příborník je ideálním nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

Příborník je vyrobený z masivního hrubého mangovníkového dřeva, je tedy mimořádně stabilní a odolný. Mangovník má husté a robustní tvrdé dřevo, jehož povrch se vyznačuje překrásnými hnědými či zlatavými pruhy a liniemi. Na pevné svrchní desce si můžete vystavit dekorativní předměty, jako jsou vázy a květináče. Ve skříňce najdete spoustu místa, kde si můžete úhledně uspořádat celou řadu předmětů. Nohy z pozinkované oceli zvyšují odolnost a prodlužují životnost skříňky. Sestavení produktu je jednoduché.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: přírodní + černá
Materiál: masivní mangovníkové dřevo + galvanizovaná ocel
Rozměry: 60 x 30 x 76 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883609782
Produktové číslo výrobce282758

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz