vidaXL Příborník 60 x 35 x 75 cm hrubé mangovníkové dřevo a železo [323736]

SKU
535569
3280 Kč 2711 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný příborník oživí vaši domácnost svým industriálním kouzlem. Tato odkládací skříňka je vyrobená z hrubého mangovníkového dřeva. Mangovník je tropické tvrdé dřevo, které unese velkou váhu. Rovněž výborně vzdoruje opotřebení, a proto je příborník stabilní a má dlouhou životnost.

Tento dřevěný příborník oživí vaši domácnost svým industriálním kouzlem.

Tato odkládací skříňka je vyrobená z hrubého mangovníkového dřeva. Mangovník je tropické tvrdé dřevo, které unese velkou váhu. Rovněž výborně vzdoruje opotřebení, a proto je příborník stabilní a má dlouhou životnost. Řemeslné zpracování a krásná kresba dřeva dává každému kusu nábytku jeho jedinečný a od všech ostatních mírně odlišný charakter. Tato komoda má přihrádku s 2křídlými dvířky a 1 zásuvku, takže nabízí dostatek prostoru k přehlednému uložení všech nezbytností, které budete mít na dosah ruky. Dvířka jsou navíc vyrobena z pravých cyklopřevodníků, které příborníku propůjčují stylový a jedinečný vzhled.

Důležité upozornění

Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, železo se stříbrným práškovým nástřikem.
Rozměry: 60 x 35 x 75 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286082423
Produktové číslo výrobce323736