vidaXL Příborník 70 x 35 x 65 cm masivní recyklované dřevo [287490]

SKU
526387
6075 Kč 5021 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěná odkládací skříňka ve starožitném stylu s jednou prostornou přihrádkou se 2 dvířky a 2 zásuvkami vám poskytne dostatek úložného prostoru a pomůže vám udržet vaše věci ve skvělém pořádku. Na pevnou horní desku můžete umístit počítač, tablet, knihy, vázy nebo různé dekorace.

Tato dřevěná odkládací skříňka ve starožitném stylu s jednou prostornou přihrádkou se 2 dvířky a 2 zásuvkami vám poskytne dostatek úložného prostoru a pomůže vám udržet vaše věci ve skvělém pořádku.

Na pevnou horní desku můžete umístit počítač, tablet, knihy, vázy nebo různé dekorace. Tato skříňka z recyklovaného dřeva bude výbornou volbou jako příborník do obývacího pokoje i jako skříňka do ložnice. Můžete ji použít také jako odkládací stolek, příborník, konzolový stolek apod. Úložná skříňka je vyrobená z recyklovaného dřeva, což znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a mírně odlišný od ostatních. Nábytek je vyrobený z recyklovaného dřevo, které má charakteristiky různých druhů dřeva, jako je teak, mangovník a akácie. Recyklované dřevo je pevné, stabilní, odolné a krásné. Známky opotřebení a zřetelná kresba dřeva zase vypovídají o bohaté historii a každému kusu dodávají autentický vzhled. Tento příborník byl vyroben ručně a rukodělná výroba mu dodává působivý retro vzhled. Každý krok výroby byl proveden s tou největší pečlivostí, ať už jde o leštění, natírání či lakování.

Důležité upozornění

Barvy se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý příborník jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Upozornění

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Vlastnosti

Barva: vícebarevná
Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 70 x 35 x 65 cm (D x Š x V)

Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8719883822747
Produktové číslo výrobce287490