vidaXL Skříň mexická borovice Corona 80 x 40 x 170 cm [282623]

SKU
555980
5310 Kč 4388 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysoce kvalitní dřevěná skříň je vyrobená v mexickém stylu Corona. Voskované borové dřevo a prvky z černého kovu propůjčují šatní skříni mexický šarm, který dokonale zkompletuje zařízení vaší ložnice, obývacího pokoje nebo salónku. Tuto vysokou skříň můžete používat také jako vitrínu nebo knihovnu.

Tato vysoce kvalitní dřevěná skříň je vyrobená v mexickém stylu Corona.

Voskované borové dřevo a prvky z černého kovu propůjčují šatní skříni mexický šarm, který dokonale zkompletuje zařízení vaší ložnice, obývacího pokoje nebo salónku. Tuto vysokou skříň můžete používat také jako vitrínu nebo knihovnu. Skříň je vyrobená z masivního borového dřeva, je tudíž pevná a robustní. 3 otevřené police v horní části jsou ideální pro ukládání knih, skleniček nebo dekorativních předmětů. Ve spodní skříňce jsou dvě police a najdete v ní spoustu úložného prostoru. Montáž je velmi snadná.

Upozornění

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Vlastnosti

Barva: šedé tělo a hnědá stolní deska
Materiál: masivní borové dřevo
Rozměry: 80 x 40 x 170 cm (D x Š x V)

Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8719883681924
Produktové číslo výrobce282623

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz