vidaXL Příborník MOLDE bílý 113 x 40 x 80 cm masivní borové dřevo [350514]

SKU
573906
2830 Kč 2339 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Klasický dřevěný příborník se skandinávským designem splní všechny vaše požadavky a bude skvělým doplňkem místnosti. Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.

Tento klasický dřevěný příborník se skandinávským designem splní všechny vaše požadavky a bude skvělým doplňkem místnosti.

Masivní borové dřevo

Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.

UV lak

UV lak je speciální typ laku, který se vytvrzuje pomocí ultrafialového sušicího stroje. Ve srovnání s jinými laky vytváří UV laky živější, luxusnější a na dotek příjemnější povrch.

Spousta úložného prostoru

Tato odkládací skříňka je vybavena 3 zásuvkami a 2 přihrádkami se 2 dvířky, nabízí tedy spoustu úložného prostoru pro přehledné ukládání vašich časopisů, knih, DVD, multimediálních zařízení a dalších nezbytností, které chcete mít po ruce.

Robustní horní deska

Pevná horní deska je ideálním místem pro vystavení rostlin v květináčích, zarámovaných fotografií a dalších dekorativních předmětů.

Varování

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Poznámka

Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva: bílá
Materiál: masivní borové dřevo s UV lakem, kompozitní dřevo
Rozměry: 113 x 40 x 80 cm (Š x H x V)
Řada: MOLDE

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720845542016
Produktové číslo výrobce350514