vidaXL Příborník z masivního akáciového dřeva 90 x 33,5 x 83 cm [245741]

SKU
524720
3670 Kč 3033 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysoce kvalitní příborník se díky svému stylovému provedení hodí jak do vašeho obýváku, tak i do ložnice nebo na chodbu. Tento příborník je mistrně zhotovený z masivního akáciového dřeva a vysoce kvalitní středně husté dřevotřísky, takže je velmi statný a odolný.

Náš vysoce kvalitní příborník se díky svému stylovému provedení hodí jak do vašeho obýváku, tak i do ložnice nebo na chodbu.

Tento příborník je mistrně zhotovený z masivního akáciového dřeva a vysoce kvalitní středně husté dřevotřísky, takže je velmi statný a odolný. Disponuje dvěma zásuvkami a dvojími dvířky, které vám poskytnou dostatek místa pro vaše knížky, CD a DVD či jiné maličkosti. Zásuvky i dvířka mají úchytky s efektem mosazi, jež umocňují celkový retro styl příborníku. Na jeho desce se budou výborně vyjímat dekorativní předměty, zarámované fotografie, či květináče. Montáž je snadná.

Vlastnosti

Barva: hnědá a matná bílá
Materiál: masivní akáciové dřevo + MDF
Rozměry: 90 x 33,5 x 83 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475590279
Produktové číslo výrobce245741

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz