vidaXL Příborník z masivního mangovníkového dřeva 120 x 30 x 80 cm [246342]

SKU
526059
6130 Kč 5066 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Příborník v retro stylu se může pochlubit zlatým potiskem na přední straně, který do vašeho domova vnese trochu přepychu. Skříňka je vyrobená z masivního mangovníkového dřeva, které je nejen stabilní a odolné, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné zpracování podtrhuje její okázalý retro styl.

Náš příborník v retro stylu se může pochlubit zlatým potiskem na přední straně, který do vašeho domova vnese trochu přepychu.

Skříňka je vyrobená z masivního mangovníkového dřeva, které je nejen stabilní a odolné, ale zároveň také krásně vypadá. Zručné zpracování podtrhuje její okázalý retro styl. Každý krok výrobního procesu je prováděn s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Díky řemeslnému zpracování a nádherné kresbě dřeva je každý kus nábytku jedinečný a lehce se odlišuje od všech ostatních. Příborník vám poskytne spoustu místa, kde si uspořádat nejrůznější věci, které chcete mít po ruce. Můžete ho rovněž použít jako konzolovou skříňku nebo skříňku do předsíně. Jeho sestavení je snadné.

Důležité upozornění

Kresba a odstín dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich příborníků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo
Rozměry: 120 x 30 x 80 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475610861
Produktové číslo výrobce246342

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz